Senior PHP Laravel | GPSWOX
Projektas nebegalioja

Aprašymas

„GPSWOX“ yra apdovanojimus pelniusi pasaulinė GPS technologijų kūrimo įmonė. Mes siūlome įvairius stebėjimo sprendimus tiek verslui ar asmeniniam naudojimui, įskaitant mūsų pavyzdinę, „white label“ programinę įrangą, parko stebėjimo ir valdymo programinę įrangą, taip pat mobiliojo sekimo programas.

Daugiau nei 1500 patenkintų verslo klientų visame pasaulyje pasitiki GPSWOX patikimumu ir funkcijų gausa, reikalinga augančiam verslui išplėsti ir valdyti.

Darbo pobūdis

  • Darbas prie esamo projekto tobulinimo;
  • Laravel technologijomis paremto projekto tobulinimas;
  • Gerųjų praktikų siūlymas bei diegimas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis su Laravel framework‘u;
  • Geras PHP, MySQL, REST technologijų išmanymas;
  • Patirtis projektuojant sudėtingas, didelio apkrovimo sistemas (privalumas);
  • Ryžtingumas, punktualumas bei noras imtis atsakomybės;

Mes jums siūlome

  • Motyvuojantį atlyginimą;
  • Laisvę kūrybiškumui bei idėjų realizavimui;
  • Puikią darbinę atmosferą ir draugišką kolektyvą;
  • Darbą prie įdomaus ir motyvuojančio projekto;
  • Kompetetingus kolegas.

Esminiai įgūdžiai

Laravel | PHP

Reikalinga Patirtis

PHP
Laravel 4-5 metai
PROGRAMAVIMAS
PHP 4-5 metai

Apie poziciją

Vietovė
Vilnius, Lietuva
Nuotoliniu būdu
Taip
Atlyginimas (Į rankas)
€2500 - 3500/Mėn.
Trukmė
Pastovus Darbas

Norėtumėte teikti paraišką? Registruotis arba tiesiog įkelk CV

Įveskite kodą