PHP | Nordcode
Projektas nebegalioja

Aprašymas

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome PHP programuotojų darbui komandoje. Jūsų darbas bus prisidėti prie užduočių realizavimo produktų/platformų kūrime ir vystyme. Kodo peržiūra ir orientacija į kodo kokybę.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė nei 2 metų patirtis su Symfony ar Laravel;
  • Patirtis dirbant su reliacinėmis duomenų bazėmis naudojant tiek ORM, tiek SQL (MySQL, MS SQL);
  • Patirtis optimizuojant sistemų greitaveiką;
  • Patirtis rašant REST API;
  • Gebėjimas skaityti svetimą kodą ir išsiaiškinti kaip jis veikia;
  • Geros anglų kalbos žinios.

Privalumai:

  • Patirtis dirbant su eilių apdorojimo platformomis (RabbitMQ, SQS)
  • Patirtis rašant WebSocket serverius
  • Patirtis dirbant su Unix komandine eilute
  • Supratimas apie web serverių veikimą (Apache, Nginx)
  • Patirtis rašant Unit testus
  • Patirtis rašant stress testus

Esminiai įgūdžiai

Laravel | PHP | Symfony

Reikalinga Patirtis

PHP
Laravel 2-3 metai Symfony 2-3 metai
PROGRAMAVIMAS
PHP 2-3 metai

Apie poziciją

Vietovė
Vilnius, Lietuva
Nuotoliniu būdu
Ne
Atlyginimas (Į rankas)
€1500 - 2000/Mėn.
Trukmė
Pastovus Darbas

Norėtumėte teikti paraišką? Registruotis arba tiesiog įkelk CV

Įveskite kodą