PHP developer

Apie poziciją:

Vietovė
Vilnius, Lietuva
Atlyginimas (Į rankas)
€1000 - 2000/Mėn.
Trukmė
Pastovus Darbas
Extension (project)
Ne
Remotely (optionally)
Ne
Galioja iki
2021-01-28 (Prieš 3 metus)

HITCONTRACT

www.hitcontract.lt/en

Key skills required: PHP | MySQL | HTML5
Projektas nebegalioja

Aprašymas

Įkurta 2001, 'Nordcode'​ kuria IT sprendimus verslo įmonėms.

* web pages of any complexity

* e-commerce sites and solutions

* online business management systems

* advice on web resource business optimization

* full support and maintenance of internet projects

Šiuo metu darbui su įvairaus sudėtingumo projektais ir sistemomis ieškome patyrusių ir pradedančiųjų WEB programuotojų.

Darbo pobūdis:

  • WEB sprendimų kūrimas;
  • Internetinių svetainių kūrimas
  • El. parduotuvių kūrimas
  • VVS ir specializuotų sistemų kūrimas

Reikalavimai:

  • Geros žinios ir darbo patirtis dirbant su PHP5, MySQL, HTML, JavaScript;
  • Bent teorinės žinios apie egzistuojančius PHP karkasus ir turinio valdymo sistemas;
  • Gebėjimas greitai įsisavinti technologinius ir verslo aplinkos pokyčius;
  • Geros anglų kalbos žinios, savarankiškam uždavinių su užsienio partneriais sprendimui, rusų kalba būtų privalumas;
  • Patirtis dirbant su Yii framework būtų privalumas;
  • Bent teorinės žinios SOAP, JSON, MVC, Bash.

Mes siūlome:

  • Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį, kuris peržiūrimas kas 3- 6 mėn.
  • Sertifikaciją įmonės lėšomis;
  •  Darbą draugiškame kolektyve Vilniaus centre įsikūrusiame biure;
  • Galimybę kelti savo kompetenciją ir didėjantį darbo užmokestį.

Required Skills

PROGRAMAVIMAS
PHP 2-3 metai JavaScript 1-2 metai
DUOMENŲ BAZĖS
MySQL 2-3 metai
WEB
HTML5 2-3 metai