MEDIA PLANUOTOJAS
Projektas nebegalioja

Open Agency

Aprašymas

OPEN AGENCY – tai daugiau nei 40 specialistų vienijanti agentūra, dirbanti su bankinės, FMCG, telekomunikacijų, mažmeninės prekybos, draudimo srities lyderiais Lietuvoje. Šiuo metu ieškome Media Planuotojo(-os), kuris(-i) prisidės prie stambiausių medijos kampanijų kūrimo ir vystymo.

REIKALAVIMAI: Puikūs darbo su Microsoft Excel įgūdžiai (Excel‘is pagrindinis darbo įrankis); Dėmesys detalėms, kruopštumas, gebėjimas efektyviai analizuoti ir sisteminti informaciją (naudojame keleta tyrimų programų, reikia mokėti skaityti duomenis bei juos atvaizduoti); Gebėjimas dirbti komandoje; Išsilavinimas tiksliųjų mokslų srityje pivalumas.

DARBO POBŪDIS: TV, radijo bei spaudos reklamos PLANAVIMAS bei OPTIMIZAVIMAS; Kampanijų priežiūra, efektyvumo ANALIZĖ; Kampanijų rezultatų VERTINIMAS ir ataskaitų ruošimas; Žiniasklaidos tyrimų, media įkainių analizė; Bendradarbiavimas su projektų vadovais planuojant klientų reklamos kampanijas.

SIŪLOME: Atsakingą poziciją dinamiškame PLANAVIMO skyriuje; Darnią, motyvuotą ir patyrusią kolegų komandą bei darbą su lyderiaujančiais prekiniais ženklais; Motyvuojančią atlygio sistemą, modernų biurą, mokymus, konferencijas bei kt. pridėtines vertes.

DARBO VIETA: VILNIUS CV SIŲSTI RASA@OPENAGENCY.LT CV LAUKSIME IKI VASARIO 3 D. IMTINAI. KONFIDENCIALUMĄ GARANTUOJAME.

Reikalinga Patirtis

UŽSIENIO KALBOS
Anglų Independent User (B1/B2)

Apie poziciją

Vietovė
Vilnius, Lietuva
Nuotoliniu būdu
Ne
Atlyginimas (Į rankas)
Konkurencingas
Trukmė
Pastovus Darbas

Norėtumėte teikti paraišką? Registruotis arba tiesiog įkelk CV

Įveskite kodą