IT projektų vadovas
Projektas nebegalioja

HITCONTRACT
hitcontract.lt

Aprašymas

Įmonė Fintegry ieško IT projektų vadovo projektams, skirtiems bankams ir finansinėms institucijoms. Šiuo metu vykdomą projektą sudaro kelios sistemos bei aplikacijos su įvairiomis duomenų transformacijom ir integracijomis tarp sistemų.

Darbo pobūdis:

  • dėlioti ir valdyti projekto apimtį, terminus;
  • bendrauti su klientais dėl naujų funkcionalumų, poreikių ar „key“ problemų;
  • bendrauti su vidiniais analitikais ar programuotojais (kai reikia surinkti naujų funkcionalumų/pakeitimų įvertinimus).

Reikalavimai:

  • darbo patirtis su dideliais sistemų kūrimo projektais;
  • projektų eigos suvokimas;
  • vadovavimo 3-4 žmonių komandai ilgesnės trukmės projekte patirtis;
  • supratimas, kas yra Agile aplinka;
  • komunikabilumas.

Kas Jūsų laukia:

  • draugiški ir profesionalūs kolegos;
  • inovatyvi, šiuolaikiška erdvė (Sporto g. 18, Vilnius);
  • patogi darbo vieta ir modernūs darbo įrankiai;
  • lanksti politika darbo grafiko ir atostogų atžvilgiu;
  • realios karjeros perspektyvos;
  • kompensacinis paketas;
  • įdomūs projektai ir klientai;
  • įkvepianti aplinka mažoje, bet sparčiai augančioje IT organizacijoje.

Reikalinga Patirtis

PATIRTIS PAREIGOSE
Projektų Vadovas(-ė) 1-2 metai

Apie poziciją

Vietovė
Vilnius, Lietuva
Nuotoliniu būdu
Ne
Atlyginimas (Į rankas)
Konkurencingas
Trukmė
Pastovus Darbas

Norėtumėte teikti paraišką? Registruotis arba tiesiog įkelk CV

Įveskite kodą