Posted: 2 months ago | Viewed: 118 times

Sharepoint programuotojas (-a)

Hitcontract
hitcontract.lt
Key skills required: Visual Studio | SharePoint | C# | .Net

Description:

Amerikietiško kapitalo įmonė Addendum, kurianti didelės pridėtinės vertės informatyvius spendimus, palengvinančius IT ir telekomunikacijų sąsajas, šiuo metu ieško Sharepoint programuotojo (-os) nuolatiniam darbui.

Darbo pobūdis:

Programinės įrangos kūrimo projektų vykdymas SharePoint platformų pagrindu įvairiose veiklos/verslo srityse (projektavimas, programavimas, diegimas, priežiūra, konsultavimas, mokymas).

Reikalavimai:

–        Aukštasis išsilavinimas IT srityje ar analogiškoje pakraipoje;

–        Patirtis su SharePoint;

–        Patirtis su Visual Studio;

–        Programavimo principų išmanymas;

–        Praktinė C# ir .NET naudojimo patirtis;

–        Konstruktyvus mąstymas, savarankiškumas, atsakingumas ir orientacija į rezultatą.

Privalumai:

–        Patirtis su MS SQL Server, ASP.NET MVC, ASP.NET;

–        Patirtis su JavaScript, jQuery, Ajax, AngularJS, ReactJS, BootStrap;

–        Patirtis su WebAPI SOAP/REST;

–        Patirtis su Microsoft SharePoint Online, SharePoint Framework (SPFx) ;

–        Patirtis su versijų kontrolės sistemomis;

Mes jums siūlome:

–        Įdomų ir atsakingą darbą įvairiapusiame ir draugiškame kolektyve;

–        Darbą didelę patirtį turinčių ir gebančių ją pasidalinti profesionalų komandoje;

–        Įvairiapusės patirties įgijimo galimybes dirbant su projektais įvairiose veiklos/verslo srityse;

–        Tobulėjimo, mokymų ir saviraiškos galimybes;

–        Sveiką balansą tarp technologinių šablonų ir kūrybinės laisvės;

–        Kompetencijas atitinkantį atlyginimą (peržiūrimą priklausomai nuo rezultatų);

–        Visas socialines garantijas.

Kita informacija:

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Konfidencialumas garantuojamas.

Required Skills

TOOLS
Visual Studio 1-2 years
NET
SharePoint 1-2 years
C# 1-2 years
.Net 1-2 years

20% response rate

About the assignment:
Location
Vilnius, Lithuania
Remotely
No
Rate (after tax)
Negotiable
Duration
Full time position
Expire On
2019-01-31
(1 week from now)

Want to apply to this project? Register or simply drop CV & Apply

Captcha