Posted: 1 week ago
Viewed: 329 times

ServiceDesk specialistas

48% response rate

About the assignment:

Location
Vilnius, Lithuania
Rate (after tax)
€500-800/month
Duration
Full time position
Extension
No
Remotely
No
Expire On
2017-12-18 (2 days from now)

HITCONTRACT

www.hitcontract.lt

Key skills required: Jira

Description:

CreditInfo, kuriamam IT incidentų aptarnavimo skyriui, ieško Service desk specialistų.

Darbo aprašymas:

  • Incidentų registracija, atsakinėjimas klientams apie incidentų eigą, eskalavimas viduje jeigu sprendimas užstringa.

Reikalavimai kandidatams:

  • bendrieji kompiuterio naudojimo įgūdžiai;
  • minimalios žinios/patirtis apie IT sistemų veikimą;
  • gebėjimas dirbti su JIRA;

Mes jums siūlome:

  • Motyvuojantį darbo užmokestį, finansinį stabilumą;
  • Darbą ekspertų komandoje - įkvepiančius ir savo darbą išmanančius kolegas bei jų konsultacijas ir pagalbą;
  • Augimo ir tobulėjimo kompanijoje galimybes;
  • Įdomią darbo veiklą;
  • Lanksčią darbo laiko politiką - derinamą darbo grafiką ir atostogų politiką.

Required Skills

TOOLS
Jira 0-1 year
ROLE EXPERIENCE
Helpdesk & IT Support 0-1 year

Want to apply to this project? Sign Up or simply drop CV & Apply

Captcha