Posted: 3 months ago
Viewed: 376 times

Embedded programmer

45% response rate

About the assignment:

Location
Vilnius, Lithuania
Rate (after tax)
€1300-2500/month
Duration
Full time position
Extension
No
Remotely
No
Expire On
2017-11-30 (1 week from now)

HITCONTRACT

hitcontract.lt

Key skills required: C | Embedded Systems Development | C++

Description:

Mūsų klientas - išmaniųjų technologijų įmonė, daugiau kaip 10 metų kurianti profesionalius namų apsaugos sprendimus, kurie iškeliauja į 80 skirtingų pasaulio šalių.

Gal ir tu nori prisidėti prie lietuviško SMART HOUSES produkto kūrimo?

Šiuo metu ieškomas -

ĮTERPTINIŲ SISTEMŲ PROGRAMUOTOJAS

Darbo pobūdis:

  • Atlikti programinės dalies architektūros projektavimą ir vesti jų dokumentaciją;
  • Programuoti įterptines sistemas C, C++ kalba;
  • Atlikti kodų dokumentavimą DOXYGEN pagalba;
  • Mokėti dirbti Keil uVision, Eclipse aplinkoje;
  • Daug dirbti komandoje kuriant efektyvias produktų testavimo priemones;
  • Patirtis dirbant su periferijos valdymu LCD, TFT, Flash memory;
  • Gerus planavimo įgūdžiai.

Reikalavimai:

  • 3-5 m. patirtis programuojant ARM (privalumas) ir/ar 8/16 bit mikrovaldiklius;
  • Patirtis su embedded OS; Taip pat C, C++ kalbomis;
  • Geras skaitymas ir supratimas el.schemų;
  • Visiškai puiku, jei išmanai GIT, GITlab; jei braižai funkcionalumo struktūrines schemas;
  • Dirbas su bevielėmis technologijomis (SUB 1GHz, BLE, Wi-Fi), TRACE, JTAG programų derinimo įrankiais;

Jei atpažinai save, mes  siūlome:

  • Visas sąlygas realizuoti savo profesinius siekius projektų valdymo srityje;
  • Įdomią veiklą RnD departamente, vystant inovatyvius namų apsaugos sprendimus ir galimybę taikyti naujausias technologijas;
  • Šiuolaikišką korporatyvinę kultūrą tarptautinėje erdvėje ir entuziastingą bei profesionalią komandą;
  • Ir, žinoma, konkurencingą darbo užmokestį bei patrauklų motyvacinį paketą.

Required Skills

PROGRAMMING
C 3-4 years
C++ 3-4 years
IMPLEMENTATION
Embedded Systems Development 3-4 years
LANGUAGE SKILLS
Lithuanian Laisvai Bendrauju (C1/C2)
English Independent User (B1/B2)

Want to apply to this project? Sign Up or simply drop CV & Apply

Captcha