Posted: 6 days ago | Viewed: 92 times

PL/SQL (Oracle) programuotojas

Key skills required: Oracle PL/SQL

Description:

Kviečiame prisijungti prie jauno kolektyvo Oracle duomenų bazių programuotoją.

Šis darbas nedidelėje komandoje, tačiau sprendimų reikės priimti daug ir svarbių. Tai ir analitinis darbas, sprendimų paieška, ne vien programavimas.

Darbo pobūdis: nuo testavimo iki architektūros.

Reikalavimai:

  • PL/SQL programavimo patirtis;
  • Taikyti programinio kodo versijų kontrolės procedūras;
  • Išmanyti releacinių duomenų bazių projektavimo pagrindus ir jų ypatybes;
  • Jei žinai taikomųjų programų testavimo principus - privalumas;

Siūlome:

  • Darbo vietą, kur visuomet rasi kur parkuoti automobilį;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes besikeičiančioje organizacijoje;
  • Pilną iššūkių darbą;
  • Darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą (skiriami bonusai ketvirčiui).

Aplikuodami į šią poziciją žemiau "įmeskite" savo CV.

Required Skills

DATA BASE
Oracle PL/SQL 1-2 years

40% response rate

About the assignment:
Location
Vilnius, Lithuania
Remotely
No
Rate (after tax)
Negotiable
Duration
Full time position
Expire On
2019-01-31
(1 month from now)

Want to apply to this project? Register or simply drop CV & Apply

Captcha