Posted: 2 weeks ago | Viewed: 61 times

PHP programuotojas

UAB Media Bitės
www.mediabites.lt

Vilnius, Lithuania

Key skills required: PHP

Description:

Darbo pobūdis

  • esamų ir naujų projektų vystymas bei palaikymas
  • sprendimo suradimas ir realizavimas pateiktoms programavimo užduotims

Reikalavimai

  • gebėjimas dirbti komandoje
  • patirtis programuojant PHP, naudojant šiuolaikinius įrankius (Composer, Laravel, Symfony)
  • patirtis programuojant frontend HTML Javascript CSS(SASS/LESS)
  • patirtis su ElasticSearch, Memcached, Git - privalumas

Mes jums siūlome

  • visas socialines garantijas
  • motyvuojantį ir visada laiku mokamą atlyginimą
  • draugišką ir nuotaikingą kolektyvą

Atlyginimas

1200–1500 Eur atskaičiavus mokesčius

Su perspektyva didėti

UAB "Media Bitės"

UAB „Media bitės“ užsiima periodinių žurnalų leidyba ir valdo su jais susijusius interneto portalus.

Tarp jų - savaitraščiai „Žmonės“, „Ji“, taip pat mėnesiniai žurnalai „Laima“, „Edita“, ketvirtinis žurnalas „Žmonės. Legendos“ bei kas pusmetį leidžiamas žurnalas „Laima stilius“.

Internete „Media bitės“ priklauso tinklapiai žmonės.lt, zurnaluprenumerata.lt, kinopasaka.lt

Required Skills

PROGRAMMING
PHP 2-3 years
PHP
Symfony 1-2 years
Laravel 1-2 years

About the assignment:
Location
Rate (after tax)
€1200 - 1500/Month
Duration
Full time position
Possible extension
No
Remotely
No
Expire On
2018-09-28
(1 month from now)

Want to apply to this project? Register or simply drop CV & Apply

Captcha