JAVA PROGRAMUOTOJAS (-A)

About the assignment:

Rate (after tax)
€1500 - 1800/Month
Full time position
Extension (project)
No
Remotely (optionally)
No
Expire On
2018-05-12 (5 years ago)

UAB "Penkių kontinentų bankinės technologijos"

www.bs2.lt/

Vilnius, Lithuania

Key skills required: Java 8 | MySQL
This assignment expired :when

Description

Darbo pobūdis:

  • programinės įrangos kūrimas, ataskaitų formavimas

Reikalavimai:

  • Stiprios JAVA kalbos žinios
  • Stiprios OOP žinios
  • Stiprios DB (SQL) žinios
  • duomenų bazių administravimo patirtis - didelis privalumas
  • kūrybiškumas, iniciatyvumas ir gebėjimas rasti sprendimus
  • stipri motyvacija dirbti ir tobulinti profesinius įgūdžius
  • Ataskaitų ( reporting ) ruošimas būtų privalumas
  • Web servisų kūrimas būtų privalumas

Mes siūlome:

  • Jūsų lūkesčius atitinkančios finansinės sąlygos, papildomas skatinimas kelti kvalifikaciją
  • kasmetinės atostogos pagal iš anksto tvirtinamą grafiką, papildomos lengvatos tėvams, auginantiems vaikus
  • modernus, strategiškai patogioje vietoje esantis biuras, naujoviškos darbo priemonės
  • papildomos sporto, pramogų ir poilsio zonos biure
  • įmonei priklausančios kavinės paslaugos su specialia nuolaida kiekvieną dieną, galimybė atsiskaityti darbuotojo pažymėjimu
  • bibliotekoje sukauptos ir nuolat pagal Jūsų poreikį atnaujinamos žinios
  • mokymai, sertifikatai, komandiruotės kvalifikacijai kelti - darbdavio sąskaita
  • specialios partnerių nuolaidos
  • draugiškai, pozityviai nusiteikęs kolektyvas
  • tradicinės šventės, 3 dienų visos įmonių grupės darbuotojų išvykos ir pan.

Pokalbiui pakviesime kandidatus, kurie atitinka skelbime išvardintus reikalavimus.

Konfidencialumą garantuojame.

Required Skills

JAVA
Java 8 1-2 years
DATA BASE
MySQL 1-2 years