Posted: 3 months ago | Viewed: 353 times

This assignment expired 2 months ago

IT recruiter

Vilnius, Lithuania

Description:

HITCONTRACT - tai IT darbo skelbimų platforma ir personalo atrankų agentūra. Mes esame maži, lankstūs, skiriantys didelį dėmesį klientams, kompanija. Prisijunk prie mūsų ir auk kartu su mumis. Šiuo metu ieškome žmogaus, norinčio prisijungti į IT recruiterių komandą.

Darbo pobūdis:

  • Bendrauti su programuotojais ir išsiaiškinti jų poreikį;
  • Bendrauti su klientais ir išsiaiškinti jų poreikį;
  • Prisidėti prie svetainės hitcontract.lt tobulinimo;

Reikalavimai:

  • Smalsumas ir noras mokytis;
  • Pardavimų patirtis - labai didelis privalumas;
  • Supratimas apie IT sferą ir darbuotojų paiešką - privalumas;
  • Kūrybiškumas, verslumas ir orientacija į rezultatą.

Mes siūlome:

  • Suprasti ir išmokti, kas yra IT rinka ir kaip atliekamos IT specialistų atrankos;
  • Profesinį augimą. Taip pat galimybę prisidėti prie kompanijos kūrimo;
  • Galilmybę dirbti su IT srities profesionalais ir žinomomis IT kompanijomis Lietuvoje bei Europoje;
  • Neformalią darbo atmosferą ir lanksčias darbo valandas;
  • Atlyginimo augimą nuo atliktų rezultatų.

Aplikuoti į šią darbo vietą galite "įmesdami" savo gyvenimo aprašymą.

Required Skills

ROLE EXPERIENCE
Really Good Person :) 3-4 years

41% response rate

About the assignment:
Location
Rate (after tax)
Negotiable
Duration
Full time position
Possible extension
No
Remotely
No
Expire On
2018-04-06
(2 months ago)

Want to apply to this project? Register or simply drop CV & Apply

Captcha