Posted: 2 weeks ago | Viewed: 157 times

IT projektų vadovas

Hitcontract
hitcontract.lt

Vilnius, Lithuania

Key skills required: IT Service Management

Description:

Įmonė Fintegry ieško IT projektų vadovo projektui, skirtam bankams ir finansinėms institucijoms. Projektą sudaro kelios sistemos bei aplikacijos su įvairiomis duomenų transformacijom ir integracijomis tarp sistemų. Tai apima tiek Back-End, tiek Front-End (GUI) dalis.

Darbo pobūdis:

  • dėlioti ir valdyti projekto scope‘ą, terminus;
  • bendrauti su klientais dėl naujų funkcionalumų, poreikių ar „key“ problemų;
  • bendrauti su vidiniais analitikais ar programuotojais (daugiau kai reikia surinkti naujų funkcionalumų/pakeitimų įvertinimus).

Reikalavimai:

  • reali IT projektų valdymo patirtis;
  • bankinio ir finansinio sektoriaus išmanymas;
  • geri komunikacijos įgūdžiai.

Įmonė siūlo:

  • profesionalius kolegas ir realias karjeros perspektyvas;
  • kompensacinį paketą;
  • įdomius projektus ir klientus;
  • įkvėpiančią aplinką mažoje, bet sparčiai augančioje IT organizacijoje.

Required Skills

IMPLEMENTATION
IT Service Management 1-2 years

33% response rate

About the assignment:
Location
Rate (after tax)
€1500 - 2500/Month
Duration
Full time position
Possible extension
No
Remotely
No
Expire On
2018-08-31
(2 weeks from now)

Want to apply to this project? Register or simply drop CV & Apply

Captcha