IT paslaugų vadybininkas // AB CIVINITY

About the assignment:

Rate (after tax)
€900 - 1200/Month
Full time position
Extension (project)
No
Remotely (optionally)
No
Expire On
2020-02-29 (4 years ago)

Key skills required: Infrastructure | LAN/WAN | Requirements Gathering | Stakeholders Management | ITIL (IT Infrastructure Library) | Technical Support | Windows Install & Support
This assignment expired :when

Description

Darbo pobūdis

  • IT ir telekomunikacinių paslaugų teikimo grupės įmonėse Lietuvoje bei Latvijoje užtikrinimas;
  • Kompiuterinės, organizacinės ir kitos IT technikos resursų valdymas bei optimalus panaudojimus;
  • IT prekių bei paslaugų pirkimo proceso organizavimas;
  • Komunikacija su paslaugų tiekėjais, suderintų sąlygų laikymosi kontrolė;
  • Tikslios techninės bei programinės įrangos licencijų apskaitos užtikrinimas;
  • IT paslaugų, infrastruktūros valdymo procesų tobulinimas, inovatyvių technologinių sprendimų paieška.

Reikalavimai

  • Aukštasis IT / techninis išsilavinimas;
  • 2 metų panašaus darbo patirtis;
  • Geri laiko planavimo įgūdžiai;
  • Kompiuterizuotų darbo vietų, IT infrastruktūros veikimo, diegimo ir priežiūros žinios;
  • Puikios anglų ir rusų k. žinios;
  • Stiprūs komunikaciniai, derybiniai įgūdžiai;
  • Organizuotumas, atsakingumas, geri laiko planavimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Dinamišką ir atsakingą darbą sėkmingai veikiančioje CIVINITY įmonių grupėje;
  • Puikias sąlygas ir darbą profesionaliame kolektyve;
  • Mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Gyvenimo aprašymų laukiame el. p. cv@civinity.eu

Required Skills

IMPLEMENTATION
Infrastructure 0-1 year Requirements Gathering 0-1 year Stakeholders Management 0-1 year
ADMIN & NETWORK
LAN/WAN 0-1 year Technical Support 0-1 year Windows Install & Support 0-1 year
METHODS
ITIL (IT Infrastructure Library) 0-1 year