Posted: 2 months ago
Viewed: 471 times

IT analitikas

41% response rate

About the assignment:

Location
Vilnius, Lithuania
Rate (after tax)
€1000-2500/month
Duration
Full time position
Extension
No
Remotely
No
Expire On
2017-11-20 (5 hours ago)

HITCONTRACT

www.hitcontract.lt

Key skills required: UML | Agile | CDM
This assignment expired 5 hours ago

Description:

Darbo pobūdis

  • Verslo klientų veiklos procesų, poreikių ir reikalavimų analizė, aprašymas, suderinimas;
  • Veiklos procesų optimizavimas, galimų sprendimų pasiūlymų teikimas;
  • Detalus sistemų dokumentacijos ruošimas;
  • Individualus ir komandinis darbas;
  • Kliento analizė;
  • IT specifikacijų rengimas sistemų projektuotojams ir programuotojams.

Reikalavimai

  • 1-2 metų patirtis IT sistemų analizės srityje.Patirtis kredito rizikos valdymo ar finansų srityje būtų labai didelis privalumas.
  • Aukštasis išsilavinimas (IT srityje privalumas);
  • Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Gebėjimas išsiaiškinti, suprasti ir analizuoti klientų poreikius ir reikalavimus;
  • Puikūs komunikaciniai įgūdžiai;
  • Kruopštumas, atidumas, dėmesys detalėms;
  • Iniciatyvumas, lankstumas;
  • Motyvacija, noras tobulėti, kelti kvalifikaciją;
  • Patirtis projektuose finansų sektoriuje būtų privalumas;
  • Kūrimo metodologijos žinojimas: Agile, UML, CDM;
  • SQL patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Motyvuojantį darbo užmokestį, finansinį stabilumą;
  •  Darbą ekspertų komandoje – įkvepiančius ir savo darbą išmanančius kolegas bei jų konsultacijas ir pagalbą;
  • Augimo ir tobulėjimo kompanijoje galimybes;
  • Įdomią darbo veiklą;
  • Lanksčią darbo laiko politiką – derinamą darbo grafiką ir atostogų politiką;

Required Skills

TOOLS
UML 1-2 years
METHODS
Agile 1-2 years
MORE
CDM 1-2 years
LANGUAGE SKILLS
English Proficient Business Level (C1/C2)
ROLE EXPERIENCE
IT Analyst 1-2 years
INDUSTRY EXPERIENCE
Bank & Finance 1-2 years
EDUCATION LEVEL
Bachelors degree in IT Graduated

Want to apply to this project? Sign Up or simply drop CV & Apply

Captcha