Posted: 4 months ago | Viewed: 1026 times

Duomenų analitikas – modeliuotojas

HITCONTRACT
www.hitcontract.lt

Lithuania

Key skills required: R

Description:

Mes ieškome žmogaus, kuris domisi dideliais duomenų masyvais (Big data), juose esančiais iššūkiais, geba pateikti įžvalgas bei nori realizuoti su duomenimis susijusius sprendimus.

Ieškomam duomenų analitikui – modeliuotojui siūlome galimybę kurti naujus bei plėtoti esamus statistinius/ekonometrinius modelius, skirtus Lietuvos ir užsienio rinkoms. Daugiausia specializuojamės kuriant modelius, prognozuojančius kredito bei sukčiavimo rizikas, pardavimų potencialą, klientų netekimą ir t.t. Taip pat siūlome prisidėti prie kitų analitinių – IT sprendimų kūrimo.

Darbo pobūdis:

–          Statistinė įmonių bei fizinių asmenų duomenų analizė, elgsenos modeliavimas

–          Duomenų transformavimo ir agregavimo metodų taikymas ir plėtojimas

–          Vienfaktorė bei daugiafaktorė potencialių prediktorių analizė

–          Reitingavimo modelių, jų sistemų kūrimas bei validavimas

–          Ataskaitų bei prezentacijų rengimas

Reikalingos žinios ir praktinė patirtis:

–          Aukštasis universitetinis išsilavinimas statistikos, matematikos, ekonometrijos mokslų srityje

–          Geros statistinio modeliavimo teorinės ir praktinės žinios.

–          Statistinio paketo R naudojimo patirtis, puikus MS Office priemonių išmanymas; MS SQL patirtis – privalumas

–          Geros anglų kalbos (skaitymas/rašymas) žinios; rusų kalbos (skaitymas/rašymas) žinios būtų privalumas

–          Kredito bei sukčiavimo rizikos modeliavimo patirtis būtų privalumas

–          Machine Learning algoritmų išmanymas būtų privalumas

–          Gebėjimas dirbti komandoje, pristatyti pasiektus rezultatus; komunikabilumas, orientacija į rezultatą

Įmonė siūlo:

–          Atsakingą ir kūrybišką darbą stabiliai augančioje įmonėje

–          Galimybę dirbti didelę modeliavimo patirtį turinčioje komandoje

–          Profesinio tobulėjimo galimybes ir mokymus (SQL + R)

–          Žinias ir gebėjimus atitinkantį darbo užmokestį

Required Skills

PROGRAMMING
R 1-2 years
ROLE EXPERIENCE
Data Analyst 1-2 years

46% response rate

About the assignment:
Location
Vilnius, Lithuania
Rate (after tax)
€1000 - 2500/Month
Duration
Full time position
Possible extension
No
Remotely
No
Expire On
2018-02-19
(1 day from now)

Want to apply to this project? Register or simply drop CV & Apply

Captcha