Badgecraft komanda ieško Wordpress programuotojo(-os)
This assignment expired 6 years ago

Badgecraft, UAB
www.badgecraft.eu

Description

Badgecraft komanda ieško patyrusio Wordpress programuotojo(-os), kuris(-i) sukurtų www.badgecraft.eu platformos Wordpress integravimo sprendimus (pvz. Wordpress įskiepį, valdiklius, temą).

Šiuo metu Badgecraft dirba kaip technologinis partneris keliuose Europiniuose projektuose, kuriuose norime naudoti Wordpress sprendimus, galinčius sklandžiai veikti su Badgecraft plaformos funkcionalumu.

Darbo pobūdis:

Dirbama bus komandoje su kitu programuotoju ir UX dizaineriu

Darbo grafikas ir laikas planuojamas iš anksto derinantis komandoje

Atlygis skaičiuojamas pagal išdirbtas valandas, atsiskaitoma pagal išrašomas sąskaitas už atliktas paslaugas

Reikalavimai:

Praktinė patirtis kuriant Wordpress įskiepius, valdiklius ir temas (pridėkite nuorodas į sukurtus sprendimus)

Loginis mąstymas tikrai nepakenks

Suderinus pagrindines gaires, gebėti savarankiškai planuoti ir vykdyti užduotis

Key skills required

WordPress

Required Skills

PHP
WordPress 0-1 year

About the assignment

Vilnius, Lithuania
Remotely
Rate (after tax)
Negotiable
Duration
Short-term project (>3 months)

Want to apply to this project? Register or simply drop CV & Apply

Captcha